Słuchamy

Z wielką przyjemnością wsłuchujemy się w oczekiwania Młodej Pary.

Doradzamy

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie organizacji przyjęć. Posiadamy duże doświadczenie i podążamy za trendami z branży ślubnej.

Organizujemy

Przyjęcia organizujemy na najwyższym poziomie. Pysznie, wykwintnie, stylowo- hasła które nam przyświecają.

Polecamy organizację przyjęcia weselnego w Pałacu Lacon. My jesteśmy zachwyceni. To był najlepszy wybór ! Dziękujemy 

Iza i Marcin

Dziękujemy za zorganizowanie nam wesela, jakie sobie wymarzyliśmy!  Było cudownie!  Wszystko bez wyjątku było na najwyższym poziomie: pyszne jedzenie, cudowna obsługa i wspaniały kontakt z Państwem. Dziękujemy za Państwa wyjątkowe zaangażowanie. To był nasz najlepszy wybór, jesteście bezkonkurencyjni. Sprostaliście naszym wymaganiom w 100%, a były naprawdę wysokie. Dziękujemy!

Roksana i Jakub

Mieliśmy przyjemność urządzić wesele w Pałacu Lacon i jesteśmy zachwyceni! Zaczynając od spraw organizacyjnych wszystko do dogadania się z bardzo miłą i sympatyczną właścicielką, która potrafiła doradzić oraz pójść nam na rękę w wielu kwestiach. Co do samego przyjęcia weselnego, to JEDZENIE PRZEPYSZNE: duże i smaczne porcje, wydawane bez opóźnień przez bardzo profesjonalną i miłą obsługę. Pokoje hotelowe bardzo komfortowe i przytulne.

Kamila i Krzysztof

Bardzo dziękuję całej obsłudze za niesamowity profesjonalizm. Dzięki Wam nasz dzień był na prawdę wyjątkowy i bezstresowy. Miejsce jest przepiękne a jedzenie niewiarygodnie smaczne. Moi goście byli zachwyceni pobytem u Państwa – usłyszałam tylko pozytywne komentarze. Polecam całym sercem 

Agata

Oferta 2021: Kliknij, aby pobrać